DragonPC: VODAFONE: 0732-093.350; ORANGE: 0758-332.819; Telekom: 0268-310.116

Alternative content

ATI MODULE SFP SX MM 500M 850NM HOTSWAP
257 RON
(0 euro)
cu TVA inclus
Garantie: 24 luni
COD produs: AT-SPSX
SPECIFICATII:
Modul Allied Telesis transceiver SFP 1 port LC multi-mode 850nm, 500m, hot-swap, 5 ani garantie prin inregistrare on-line