DragonPC: VODAFONE: 0732-093.350; ORANGE: 0758-332.819; Telekom: 0268-310.116

Alternative content

Pagina:
123 > >|31 produse
223 RON
Switch ALLIED TELESIS GS910 5 porturi Gigabit porturi Layer 2 unmanaged, 5 ani garantie prin inregistrare on-line...
Detalii..
249 RON
Switch ALLIED TELESIS GS910 8 porturi Gigabit porturi Layer 2 unmanaged, 5 ani garantie prin inregistrare on-line...
Detalii..
253 RON
Switch ALLIED TELESIS 910 5 porturi Gigabit Layer 2 smart managed, 5 ani garantie prin inregistrare on-line...
Detalii..
276 RON
Modul Allied Telesis transceiver SFP 1 port LC multi-mode 850nm, 500m, hot-swap, 5 ani garantie prin inregistrare on-line...
Detalii..
307 RON
Switch ALLIED TELESIS 910 8 porturi Gigabit Layer 2 unmanaged, 5 ani garantie prin inregistrare on-line...
Detalii..
411 RON
Modul Allied Telesis transceiver SFP 1 port LC multi-mode 1310nm, 2km, hot-swap, 5 ani garantie prin inregistrare on-line...
Detalii..
470 RON
Modul Allied Telesis transceiver SFP 1 port LC single-mode 1310nm, 10km, hot-swap, 5 ani garantie prin inregistrare on-line...
Detalii..
568 RON
Modul Allied Telesis transceiver SFP 1 port RJ45 100m, hot-swap...
Detalii..
681 RON
Switch ALLIED TELESIS FS750 24 Port Fast Ethernet WebSmart Switch with 4 uplink ports (2 x10/100/1000T and 2xSFP-10/100/1000T Combo ports) 5 ani garantie prin inregistrare on-line...
Detalii..
693 RON
Switch ALLIED TELESIS GS950 8 porturi Gigabit 1 port SFP rackabil Layer 2 smart-managed, 5 ani garantie prin inregistrare on-line...
Detalii..
782 RON
Switch ALLIED TELESIS 910 16 porturi Gigabit...
Detalii..
795 RON
Desktop Mini Media Converter, 1000TX to 1000SX LC Connector...
Detalii..
Pagina:
123 > >|31 produse